• Rugsėjo 26 d. 18.00 val. Jurbarko krašto muziejaus Židinio salėje vyks renginys, skirtas Vydūno metams "Pats sau būk šviesuliu". Programoje - Jurbarko KC K. Glinskio teatro spektaklis "Tiltai į tėviškę". Daugiau apie renginius

Rugsėjo mėnesio renginiai muziejuje ir jo padaliniuose

• Nuo rugsėjo 3 d. Jurbarko krašto muziejuje veiks parodos ,,Laiko ženklai spausdiniuose” 3-asis etapas ,,Jurbarko gimnazijai – 100”, skirtos Lietuvos muziejų keliui ir Jurbarko gimnazijos jubiliejui. Paroda veiks iki gruodžio mėnesio pabaigos.
  • Iki rugsėjo pabaigos Veliuonos krašto istorijos muziejuje veiks knygos ,,Veliuona” autorių ir joje aprašomų asmenų darbų paroda.
  • Iki rugsėjo 14 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje veiks Roberto Patronaičio fotografijų paroda.
  • Iki spalio mėnesio Jurbarko krašto muziejuje veiks V. Kriščiūno fotografijų paroda apie Tilto per Nemuną statybą, skirta Jurbarko tilto jubiliejui (40-mečiui).
  • Iki spalio vidurio V. Grybo memorialiniame muziejuje veiks E. Blažiūnaitės (Klaipėda) skulptūrų mini paroda ,,Vaikystės vėjai. Skiriu savo seneliui Gediminui Grybui”.
  • Iki rugsėjo 15 d. Veliuonos krašto istorijos muziejuje veiks audėjos Eugenijos Bakanienės darbų paroda.
  • Rugsėjo 8 d. 13.00 val. Jurbarko krašto muziejuje vyks parodos ,,Išnykęs ir dingstantis paveldas: medinių žydų sinagogų architektūra” pristatymas ir tradicinių žydų patiekalų degustacija. Paroda veiks iki spalio 10 d.
  • Nuo rugsėjo 15 d. Jurbarko krašto muziejaus parodų ir koncertų salėje veiks Valentino Jankauskio (Kaunas) tapybos darbų paroda ,,Menas – tai mano emocijos”. Paroda veiks iki spalio mėn. vidurio.
  • Rugsėjo 18 d. 15.00 val. Veliuonos kultūros centro salėje vyks Baltų dienai skirtas renginys ir edukacija ,,Langas į praeitį” – baltų papuošalų gamyba su pynėju Robertu Lukoševičiumi.
  • Rugsėjo 26 d. 18.00 val. Jurbarko krašto muziejuje vyks Vydūno metams skirtas renginys-spektaklis ,,Tiltai į tėviškę”. Scenarijaus autorė ir režisierė Danutė Budrytė-Samienė.
  • Rugsėjo 27 d. 15.0 val. Veliuonos krašto istorijos muziejuje vyks projekto ,,Senoji Veliuona” pristatymas.