Mes praturtėjome

Mes praturtėjome

2020 metais Jurbarko krašto muziejaus fondai pasipildė naujais eksponatais. Kiekvienas eksponatas muziejuje laukiamas, priimamas ir saugomas - nesvarbu, kad jis šią dieną nėra labai aktualus, reikšmingas - bet laikui bėgant, jis taps istorija. Šiais metais didžiąją dalį eksponatų muziejui perdavė jurbarkiškiai - VISIEMS nuoširdžiai dėkojame.

Norime pasidžiaugti ir parodyti, ką muziejus įsigijo šiais metais, kuo papildė rinkinius bei ekspozicijas - tai nuotraukos, medinis kryžius, krikšto rūbai, lagaminas, šaulio P. Gervyliaus uniforma, laisvės gynėjų apdovanojimai: ženklai, pažymėjimai, archeologiniai radiniai, aritmometras, plokštelės, tapyti paveikslai ir kt. Dvaro ekspoziciją papuošė labai vertingas antikvarinis, veikiantis gramofonas (manoma, 1900m.).

Jurbarko krašto muziejus renka medžiagą apie vieną ryškiausių, universalių Jurbarko krašto bažnytinės dailės meistrų, dirbusį skulptūras, kryžius, tapiusį paveikslus Pranciškų Mikutaitį. Laikinam saugojimui buvo perduoti du Pranciškaus Mikutaičio paveikslai - "Peizažas", "Kristus alyvų sode". Muziejininkai yra sukaupę nemažą fondą menininko darbų. Kviečiame prisidėti prie šio fondo gausinimo.

Jeigu norite išsaugoti savo šeimos (giminės) mielus ir brangius daiktus ir manote, kad niekas iš artimųjų neturės galimybės jais pasirūpinti, kviečiame atnešti į Jurbarko krašto muziejų. Čia jie bus saugūs.

Paruošė JKM fondų saugotoja Aida Drejerienė.

 


Spausdinti   El. paštas

Jurbarko krašto muziejus

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 158752243
Adresas: Vydūno g. 21, LT-74118, Jurbarkas
Telefonas: (8 447) 52710
El. paštas: [email protected]

Darbo laikas

Pirmadienį-ketvirtadienį: 8.00 - 17.00
Penktadienį: 8.00 - 16.00
Šeštadienį: 11.00 - 16.00

Vasaros metu:
Pirmadienį-penktadienį: 8.00 - 18.00
Šeštadienį-sekmadienį: 11.00 - 16.00 

Mes Facebook'e