Gegužės 18-ąją minima tarptautinė muziejų diena

Gegužės 18-ąją minima tarptautinė muziejų diena
Gegužės 18-ąją minima tarptautinė muziejų diena. Šią ypatingą progą Jurbarko krašto muziejaus kolektyvas visą dieną priėmė besišypsančius lankytojus, kvietė aplankyti naujas erdves, susipažinti ar prisiminti mūsų krašto istoriją bei pasimėgauti įvairiomis veiklomis.

 Jurbarkiečiai ir miesto svečiai smalsaudami žvalgėsi po naujai atvertą parodų ir koncertų salės rūsį, kur skambėjo muzika ir ant šaltų sienų ryškiai švietė įvairūs Jurbarko krašto vaizdai. Užlipę į parodų ir koncertų salės bokštą muziejaus svečiai grožėjosi vasariška žaluma ir istoriją menančia aplinka. Muziejaus rūsyje taip pat laukė staigmena – čia įrengta vieno eksponato erdvė. O eksponatas išties ypatingas – bizūnas, kurio istorija, čia pat sukantis ištraukai iš filmo apie Tadą Blindą, atrodė ypatingai.

Šalia muziejaus, saulės atokaitoje, veiklų netrūko mažiesiems lankytojams, kurie ne tik įsikūnijo į kryžiuočius ar senuosius lietuvius, bet ir žaidė įvairiais senoviniais mediniais žaislais, dažė ir klausė įvairių istorijų.
Muziejaus dienos kulminacija tapo nuostabus pianistės Kotrynos Baltrimaitės koncertas. Po jo muziejaus kolektyvas ir svečiai susirinko jaukiam pabendravimui muziejaus židinio salėje, kur padėkos žodžius tarėme ilgametei muziejaus darbuotojai Adelijai Meizeraitienei. Jurbarko krašto muziejaus direktorius Arvydas Griškus kartu su visu kolektyvu dėkojo muziejininkei Adelijai ir įteikė atminimo dovaną. Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus padėką ir gėles įteikė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė ir vyr. specialistė Aida Bliundžiuvaitienė. Už edukacijas, patirtis ir darbą kartu dėkojo buvę darbuotojai, istorijos mokytojos, bibliotekos atstovai. Adelijai linkime kuo didžiausios sėkmės, o visiems šiandien aplankiusiems muziejų ir kartu šventusiems tarptautinę muziejų dieną - tariame didelį ačiū! Iki kitų susitikimų!

Spausdinti   El. paštas

Jurbarko krašto muziejus

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 158752243
Adresas: Vydūno g. 21, LT-74118, Jurbarkas
Telefonas:
(8 447) 52710
(8 447) 48500
El. paštas: jkm@jurbarkomuziejus.lt

Darbo laikas

Jurbarko krašto muziejaus darbo laikas

Administracija
I–IV 8.00–17.00 val.
V 8.00–15.45 val.
VI–VII nedirba

Lankytojų priėmimas
II–V 9.00–18.00 val.
VI 9.00–17.00 val. (pietų pertrauka 13.00-14.00)
VII–I nelankymo dienos

Vasaros metu:
Pirmadienį-penktadienį: 8.00 - 18.00
Šeštadienį-sekmadienį: 11.00 - 16.00 

Mes Facebook'e